Fona attēls

Par mums

Mākslas pamatā ir laba ideja. Savukārt tehnoloģija palīdz to realizēt un parādīt citiem. Abas šīs sastāvdaļas ir būtiskas, lai rezultāts būtu unikāls. Mūsu multimediju un dizaina studijā mākslas cilvēki ik brīdi sadarbojas ar tehnoloģiju cilvēkiem, lai profesionāli tiktu radītas un realizētas lieliskas idejas - tieši tādā veidā, kā tas nepieciešams mūsu klientiem. Jau kopš 2004. gada piedāvājam kvalitatīvus, uz jaunākajām tehnoloģijām bāzētus risinājumus. Mūsu pakalpojumi ietver visdažādāko veidu digitālo materiālu izstrādi, attīstīšanu, un ilgtermiņa uzturēšanu.

Mājas lapas

Mājas lapu izstrāde

Piedāvājam pilnu procesu mājas lapu izstrādei, kas ietver stratēģiju, dizainu, izstrādi, un uzturēšanu. Strādājam pie dažāda mēroga projektiem, sākot no vienkāršām vizītkartes tipa mājaslapām, un beidzot ar liela informācijas apjoma portāliem un interneta veikaliem. Izstrādājam arī mājas lapu mobilās versijas ar responsīvu dizainu. Ērtu lietojamību un stabilu darbību nodrošinās Arttech izstrādātā satura vadības sistēma.

Video

Video

Sniedzam visdažādākos video pakalpojumus: gatavojam prezentāciju filmas un klipus, filmējam mediju treniņus, veicam pasākumu filmēšanu vai video miksēšanu un projicēšanu pasākumu laikā (VJ). Piedāvājam pilna apjoma video pēcapstrādes procesu: montāža, titrēšana, skaņas apstrāde, un producēšana.

Prezentācijas un animācijas

Prezentācijas un animācijas

Izstrādājam statiskas vai animētas prezentācijas par uzņēmumiem, produktiem, pakalpojumiem, vai pasākumiem. Vizualizējam datus infografiku veidā. Izgatavojam arī atsevišķas animācijas vai kustīgus ekrānsaudzētājus. Pielāgojam prezentācijas materiālus dažādām tehnoloģijām un ierīcēm.

Elementi

Elementi

Piedāvājam atsevišķu mājas lapu elementu izstrādi: flash animācijas, intro lapas, foto galerijas, forumus. Izstrādājam kustīgus vai nekustīgus reklāmas banerus.
Veicam arī atsevišķus izstrādes procesus, kā piemēram, tikai mājaslapas dizaina izstrādi, programmēšanu, vai sistēmas plānošanu.